Březen 2008


Team Gaara info

2. března 2008 v 9:53 Info
http://i79.photobucket.com/albums/j139/uzumakininja77/Gaara/Gaara-team.jpg
  • původ: skrytá Písečná vesnice
  • sensei: Baki
  • Gaara
  • Kankuro
  • Temari
Gaara
Gaara (我愛羅) stejně jako Naruto má v sobě zapečeťeného démona, Jedno-ocasého Shukaku. Přikázal to jeho otec, s cílem vytvořit dokonalou zbraň Suny.Od malička automaticky ovládá písek a po svém démonu převzal černé kruhy okolo očí. Lidé v jeho vesnici se ho bojí a nenávidí ho stejně jako Naruta. Gaarovým opatrovníkem se stává jeho strýc Yashamaru který se ho snad jako jediný nebojí. Kazekage později dává Yashamarovi úkol, aby zabil Gaaru. Což se nezdaří a Yashamaru umírá. Gaara dochází k závěru, že žije aby zabíjel a tím potvrdil svou existenci a že může milovat jen sebe a nechává si vyrýt pískem na čelo kanji znak láska. Jeho hlavní zbraní je písek, který nosí pořád s sebou v jeho dýni ( jeho dýně je vytvořena z písku a krve jeho obětí).Na začátku je mu 12 let. A později se z něj stane kazekage.
Kankuro
Kankuro (カンクロウ) je starším bratrem Gaary, nemá rád mladší děti a bojí se Gaary. Je donucen být s Gaarou ve stejném týmu. Kankuro je agresivní a brutální soupeř, často nechává své protivníky v extrémních bolestech. Je loutkář, které ovládá pomocí provázků z čakry.
Temari
Temari (テマリ) je nejstarší ze sourozenců. Arogantní až sprostá na své okolí, téže prostořeká. Temari je dobrou analytičkou a dokáže předvídat soupeřovy strategie a slabosti. Její hlavní zbraní je ohromný železný vějíř a používá vítr jako útok na dlouhé vzdálenosti.