Team Gaara info

2. března 2008 v 9:53 |  Info
http://i79.photobucket.com/albums/j139/uzumakininja77/Gaara/Gaara-team.jpg
  • původ: skrytá Písečná vesnice
  • sensei: Baki
  • Gaara
  • Kankuro
  • Temari
Gaara
Gaara (我愛羅) stejně jako Naruto má v sobě zapečeťeného démona, Jedno-ocasého Shukaku. Přikázal to jeho otec, s cílem vytvořit dokonalou zbraň Suny.Od malička automaticky ovládá písek a po svém démonu převzal černé kruhy okolo očí. Lidé v jeho vesnici se ho bojí a nenávidí ho stejně jako Naruta. Gaarovým opatrovníkem se stává jeho strýc Yashamaru který se ho snad jako jediný nebojí. Kazekage později dává Yashamarovi úkol, aby zabil Gaaru. Což se nezdaří a Yashamaru umírá. Gaara dochází k závěru, že žije aby zabíjel a tím potvrdil svou existenci a že může milovat jen sebe a nechává si vyrýt pískem na čelo kanji znak láska. Jeho hlavní zbraní je písek, který nosí pořád s sebou v jeho dýni ( jeho dýně je vytvořena z písku a krve jeho obětí).Na začátku je mu 12 let. A později se z něj stane kazekage.
Kankuro
Kankuro (カンクロウ) je starším bratrem Gaary, nemá rád mladší děti a bojí se Gaary. Je donucen být s Gaarou ve stejném týmu. Kankuro je agresivní a brutální soupeř, často nechává své protivníky v extrémních bolestech. Je loutkář, které ovládá pomocí provázků z čakry.
Temari
Temari (テマリ) je nejstarší ze sourozenců. Arogantní až sprostá na své okolí, téže prostořeká. Temari je dobrou analytičkou a dokáže předvídat soupeřovy strategie a slabosti. Její hlavní zbraní je ohromný železný vějíř a používá vítr jako útok na dlouhé vzdálenosti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama